Життя училища

Митрополит Симеон освятив храм у нашому училищі

19 грудня у Вінницькому вищому професійному училищі митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив освячення храму на честь святителя Миколая, який знаходиться на території закладу. Після чину освячення митрополит Симеон очолив першу Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили священники міста Вінниці.

За богослужінням молилися начальник училища полковник поліції Олександр Залізняк, колектив училища, слухачі та віряни.
Після відправи та молебного співу архіпастир привітав усіх з Днем пам’яті святителя Миколая, а також визначною подією у житті училища – освяченням храму на честь цього святого. З благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія архіпастир нагородив начальника училища Олександра Залізняка орденом святителя Миколая. Також владика Симеон нагородив благословенними грамотами співробітників навчального закладу, які допомагали в облаштуванні храмового приміщення.

Після богослужіння відбулося спілкування митрополита Симеона з слухачами училища, яким Владика розповів про життя святителя Миколая, його милосердя і чудеса, що відбуваються по молитвах святого, та про значення традицій, які пов’язані із святим Миколаєм.

Митрополит Симеон привітав слухачів з освяченням храму і побажав, щоби храм став для них осередком навчання вірі і любові до ближнього і місцем, де вони зможуть приносити свої молитви за мир в Україні, за благополуччя своїх родин і за свої духовні та земні потреби.