Змагання з боротьби самбо на першість Департаменту поліції охорони

З 29 по 31 січня у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбулися змагання з боротьби самбо серед територіальних підрозділів поліції охорони.

У змаганнях приймає участь 142 учасники з 25 територіальних підрозділів, які впродовж трьох днів показали свою спритність, швидкість мислення на килимах. Хочеться відзначити, що всі команди – учасники досить серйозно підійшли і до відбору гравців і до попередніх тренувань.

У запеклій боротьбі перемогу виборола команда УПО в м. Києві, команда Маріупольського МВ УПО в Донецькій області посіла друге місце та третє місце за командою УПО у Харківській області.

В особистих заліках місця розділили наступним чином:

Вагова категорія до 57 кг

  • І місце – Пономаренко Руслан, УПО в мю Києві
  • ІІ місце – Печенін Валерій, Маріупольське МВ УПО в Донецькій області
  • ІІІ місце – Уваров Віталій, УПО в Чернігівській області
  • ІІІ місце – Копча Микола, УПО в Закарпатській області

Вагова категорія до 62 кг

  • І місце – Сарбаш Сергій, Маріупольське МВ УПО в Донецькій області
  • ІІ місце – Стенько Володимир, ФБ в м. Києві
  • ІІІ місце – Левонович Руслан, Криворізький МВ УПО в Дніпропетровській області
  • ІІІ місце – Совщяк Володимир, УПО в Миколаївській області

Вагова категорія до 68 кг

  • І місце – Скала Олександр, УПО в Дніпропетровській області
  • ІІ місце – Лисанов Костянтин, УПО в Одеській області
  • ІІІ місце – Помазунов Денис, УПО в Харківській області
  • ІІІ місце – Семененко Валентин, УПО в Київській області

Вагова категорія до 74 кг

  • І місце – Гуцуляк Владислав, УПО в Полтавській області
  • ІІ місце – Вєнгура Олександр, УПО в Миколаївській області
  • ІІІ місце – Приходько Денис, УПО в Чернігівській області
  • ІІІ місце – Гончарук Олег, УПО в Київській області

Вагова категорія до 82 кг

  • І місце – Кравченко Артур, УПО в Харківській області
  • ІІ місце – Кубович Олександр, УПО в Рівненській області
  • ІІІ місце – Коробіцин Ілля, Криворізький МВ УПО в Дніпропетровській області
  • ІІІ місце – Яровий Микола, УПО в м. Києві

Вагова категорія до 90 кг

  • І місце – Северин Денис, УПО в Запорізькій області
  • ІІ місце – Поковба Олександр, УПО в Закарпатській області
  • ІІІ місце – Щербак Артем, УПО в Сумській області
  • ІІІ місце – Приходько Олександр, Маріупольський МВ УПО в Донецькій області

Вагова категорія до 100 кг

  • І місце – Александров Дмитро, УПО в Одеській області
  • ІІ місце – Остапчук Олександр, поза конкурсом
  • ІІІ місце – Кусков Дмитро, УПО в Харківській області
  • ІІІ місце – Марчук Вячеслав, УПО в м. Києві

Вагова категорія понад 100 кг

  • І місце – Стаднік Олександр, УПО в Одеській області
  • ІІ місце – Лизогуб Андрій, УПО в м. Києві
  • ІІІ місце – Білан Юрій, ФБ в м. Києві
  • ІІІ місце – Матковській Василь, УПО в Херсонській області

Вітаємо переможців!