Змагання з поліцейського хортингу

Поліцейський хортинг є національним професійно-прикладним спортом, в якому акумульовано бойові традиції українського народу та напрацювання в галузі національного бойового мистецтва «хортинг». Поліцейський хортинг являє собою систему окремих розділів спортивних єдиноборств, притаманних лише цьому виду спорту, що надає йому характеру яскравої індивідуальності та неповторності.

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, затвердженого Міністерством молоді та спорту України з 15 по 18 листопада 2018 року в місті Трускавець, проходив Кубок Європи з хортингу. У змаганнях приймало участь більш ніж 500 учасників із 15 країн світу.

Приємно повідомити, що перше місце у категорії «Self-Defense» з поліцейського хортингу посів старший викладач ВВПУ ДПО підполковник поліції Несмачний Віталій Павлович, якому, доречі, за підсумками змагань також було присвоєно І DAN Police system of Self-Defense and control.

Пишаємось нашим переможцем, вітаємо з європейським визнанням та бажаємо не зупинятися на досягнутому, а прагнути до майбутніх перемог. Дякуємо організаторам за співпрацю та сподіваємось на подальші зустрічі!