День відкритих дверей

23 квітня 2016 року у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони вдруге відбувся День відкритих дверей. Колектив училища з нетерпінням та відвертою радістю очікував абітурієнтів та їх батьків для того, щоб якнайкраще розповісти про свій навчальний заклад.

Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони – професійно-технічний навчальний заклад ІІІ-го атестаційного рівня, акредитоване за І рівнем вищої освіти з напряму «Телекомунікації» спеціальності «Монтаж, обслуговування і ремонт станційного обладнання електрозв’язку». Училище здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників підрозділів Державної поліції охорони, в тому числі кваліфікованих працівників правоохоронних органів зі складною організацією праці, а саме охоронців та інкасаторів.

Під час проведення Дня відкритих дверей усім присутнім випала нагода безпосередньо поспілкуватись з керівництвом навчального закладу у формальній та неформальний обстановці, яка створювалась в ході проведення заходу. Особлива увага була приділена правилам прийому до училища, умовам навчання та проживання. Не залишилось без уваги питання перспектив з працевлаштування та подальшого навчання випускників училища у вищих навчальних закладах, що на сьогодні є вагомим чинником для прийняття рішення у доцільності навчання в будь-якому навчальному закладі. І тут також училищу є чим привернути увагу – вже після робітничої підготовки значна кількість випускників мають пропозиції з працевлаштування у комерційних та державних установах. А ті, що продовжують навчання претендують на зарахування до 2-го чи 3-го курсу вищих навчальних закладів, з якими училищем укладено відповідні угоди про співпрацю та навчання випускників, в тому числі за рахунок державного бюджету.

Також присутнім було продемонстровано в екскурсійній формі навчально-матеріальну базу, аудиторно-лабораторний фонд, спортивні зали, стрілецький тир, територія з спортивними містечками і музей училища.

Славиться училище і тим, що має для наочності та формування позитивного враження про себе власну родзинку – показові виступи, які завжди не залишають байдужими присутніх. Свято мужності, сили, чіткості та злагодженості у індивідуальних та колективних виступах підтвердило це. Для гостей були продемонстровані показові виступи на навчальному полігоні з тактики дій та у спортивних залах з рукопашного бою у виконанні вихованців училища.
Підсумовуючи захід, училище очікує що серед сьогоднішніх гостей вже є майбутні учні і студенти, які першого вересня цього року в урочистій обстановці розпочнуть своє крокування до професійних висот у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони.