Телекомунікації та радіотехніка
Спеціальність 172
Наші спеціальності
Телекомунікації та радіотехніка

Спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

Кваліфікація «Технік електрозв’язку»

Освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр.

Термін навчання: денна форма - 1 рік 6 місяців, заочна форма - 1 рік 10 місяців. 

Після отримання диплома кваліфікованого робітника з професії 7244 «Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації» є можливість здобуття у ВВПУ ДПО фахової передвищої освіти та отримання диплома фахового молодшого бакалавра.

Під час навчання студенти мають змогу вивчати теорію роботи електричних кіл, сигналів, електричного зв’язку, системи передачі, комутації електрозв’язку, основи схемотехніки, обчислювальної техніки та мікропроцесорів, особливості технічного обслуговування станційного обладнання, охоронно-пожежної сигналізації та телефонний зв’язок.

Отримавши теоретичні знання, практичні навики та пройшовши навчальну практику, випускники отримують кваліфікацію, що дозволяє виконувати широкий спектр завдань, а саме: забезпечення доступу користувачам до мережі Інтернет, прокладання оптико-волоконних мереж, надання послуг IP-телефонії, експлуатація, моніторинг мереж та їх розвиток, забезпечення якісної і надійної роботи систем. А також встановлення систем відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації, звукового сповіщення та інше. Такі вміння дозволяють успішно працювати як в підрозділах поліції охорони, так і в численних приватних охоронних структурах та інших галузях.
Здобуття фахової передвищої освіти у ВВПУ ДПО дає можливість подальшого навчання в закладах вищої освіти за скороченою програмою.

Навчання здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування