Довідник

FAQ

Довідник

faq

Хто ми?

Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони є одним із найпрогресивніших та найкращих навчальних закладів України, що спеціалізується на професійній підготовці осіб з числа особового складу територіальних органів Національної поліції (поліції охорони) та надання освітніх послуг у сфері професійної (професійно-технічної освіти) цивільному персоналу органів (установ) поліції. 51 рік поспіль, навчальний заклад готує викококваліфікованих фахівців для різних установ та правоохороних органів із усіх областей України: Киівської, Одеської, Хмельницької, Житомирської, Волинської, Черкаської, Львівської та ін.

Серед наших випускників є керівники, заступники управлінь поліції охорони та національної поліції України, а саме: Князєв Сергій Миколайович (ексголова Національної поліції України), Шишименко Ігор Миколайович (начальник Управління технічної охорони ДПО), Бабишин Олександр Миколайович (начальник Управління поліції охорони у Вінницькій області), Товкач Ігор Петрович (начальник Управління поліції охорони Житомирської області) та багато інших.

faq

Які правила прийому до ВВПУ ДПО?

Прийом на навчання до Вінницького вищого професійного училища ДПО здійснюється за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» (денна форма), а також за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» (денна та заочна форма).

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» до Училища приймаються громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту (профільну середню освіту, незалежно від здобутого профілю) та/або здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника.

Підготовка за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» здійснюється за наявності освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за спорідненими професіями. Професія 7244.2 «Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації» є спорідненою зі спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка», а професії 5169 «Охоронник, охоронець», 5162 «Поліцейський за спеціалізаціями» – зі спеціальністю 269 «Правоохоронна діяльність».

faq

Які документи потрібні для вступу до навчального закладу?

Вступники, особисто подають до приймальної комісії заяву встановленого зразка про вступ, вказуючи обрану професію, до якої додають: документ державного зразка про повну загальну середню освіту в оригіналі або його завірену копію; сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року (за бажанням вступника) з української мови, фізики (або математики), історії України (або географії); або національного мультипредметного теста 2022, 2023 або 2024 року; медичну довідку за формою 086-о (медичний огляд вступники проходять у відповідних закладах МОЗ України за місцем свого проживання); чотири фотокартки розміром 3х4 см, паспорт громадянина України та ідентифікаційний код; військово-облікові документи (у військовозобов’язаних - військовий квиток або тимчасове посвідчення, а у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці), крім випадків передбачених законодавством.

faq

Чи передбачені бюджетні місця для студентів училища?

Відповідно до Правил прийому на навчання до Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони фінансування підготовки фахівців проводиться лише за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Тобто, державне замовлення для професій та спеціальностей, яким навчають у ВВПУ ДПО - не передбачено.

faq

Чи забезпечуються студенти житлом та харчуванням на період навчання?

Після зарахування на навчання здобувачі освіти забезпечуються гуртожитком за наявності вільних місць, а також харчуванням. Поселення до гуртожитку здійснюється за заявою здобувача освіти або його законного представника та укладення відповідної угоди.

Усе це здійснюється за окрему платню.

faq

Які терміни навчання передбачені Правилами прийому?

Термін навчання для здобуття професійної (професійно-технічної) освіти:

1)Професія 7244.2 «Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації» - 9 місяців;

2)Професія 5169 «Охоронник, охоронець» - 9 місяців;

3)Професія 5162 «Поліцейський» (за спеціалізаціями) - 6 місяців. 

Термін навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра:

1)172 «Телекомунікації та радіотехніка» (денна форма) - 1 рік 6 місяців;

2)172 «Телекомунікації та радіотехніка» (заочна форма) - 1 рік 10 місяців;

3)262 «Правоохоронна діяльність» (денна форма) - 1 рік 6 місяців;

4)262 «Правоохоронна діяльність» (заочна форма) - 1 рік 10 місяців.

faq

Яка вартість навчання у ВВПУ ДПО?

Вартість навчання 1-го учня за освітньо-кваліфікаційним рівнем«кваліфікований робітник» з отримання робітничої професії: 

- 7244.2 «Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації» – 9000 грн.; 

- 5169 «Охоронник, охоронець» – 11000 грн.

Вартість навчання 1-го здобувача освіти за освітньо-професійним ступенем«фахового молодшого бакалавра» складає: 

1)на денній формі за один семестр навчання за спеціальністю: 

- 172 «Телекомунікації та радіотехніка» – 7000 грн., 

- 269 «Правоохоронна діяльність» – 8650 грн., 

2)на заочній формі за рік навчання за спеціальністю: 

- 172 «Телекомунікації та радіотехніка» – 8800 грн., 

- 269 «Правоохоронна діяльність» – 11500 грн.

faq

Куди звертатися для подачі документів?

Організацію прийому вступників до Вінницького вищого професійного училища ДПО здійснює приймальна комісія, склад якої затверджується наказом начальника училища відповідно до затвердженого положення. Головою приймальної комісії призначається начальник училища.

Приймальна комісія Училища працює з понеділка по п’ятницю з 9 години до 17 годин 30 хвилин.

Зв'язатися із приймальною комісією можна за наступними номерами:

Телефон/факс: (0432) 66-20-80, (067) 430-97-35, чергова частина (цілодобово);

Телефон: (0432) 52-09-27, навчально-методичне відділення.

faq

У якій формі відбувається подача документів до навчального закладу?

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник 5169 «Охоронник, охоронець», 7244.4 «Електромонтер ОПС» вступники, особисто подають до приймальної комісії заяву встановленого зразка про вступ, вказуючи обрану професію.

Для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра 172 «Телекомунікації та радіотехніка», 262 «Правоохоронна діяльність» вступники на основі вступу КР реєструють заяви в електронній формі (через електронний кабінет в ЄДЕБО). Детальна інструкція створення електронного кабінету.

Cторінка на етапі наповнення
Вибачте за незручності

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування