Е-декларування
Чи можна подати виправлену декларацію
18.04.2025

Так, можна.

Один раз протягом 30 днів з дня подання декларації (частина 4 статті 45 ЗУ "Про запобігання корупції").

Якщо ж суб’єкт декларування виявив у декларації недостовірні відомості після 30-денного строку, можна звернутися до Національного агентства з листом, в якому пояснити причини, що призвели до внесення недостовірних відомостей та неподання виправленої декларації у зазначений строк, а також додати підтвердні документи.

Це можна зробити через персональний електронний кабінет Реєстру. Для цього необхідно створити нове повідомлення у вкладці "Мої повідомлення".

Аспекти декларування
Декларування: важливі аспекти для особового складу
28.03.2025

28 березня у нашому училищі відбулося додаткове заняття з декларування для особового складу на тему "Видатки та правочини, робота за сумісництвом".

Заняття провела т.в.о. інспектора із запобігання корупції училища Бекас Тетяна.

Обговорили важливі аспекти заповнення декларацій, правові нюанси щодо витрат і правочинів, а також правила роботи за сумісництвом. Такі знання є необхідними для дотримання антикорупційного законодавства та прозорості у професійній діяльності.

Подібні навчання допомагають підвищувати рівень правової культури та запобігати можливим порушенням.

Правила заповнення декларацій та запобігання помилкам
Правила заповнення декларацій та запобігання помилкам
10.03.2025

Сьогодні у нашому училищі відбулася важлива лекція на тему "Правила заповнення декларацій, вимоги, відповідальність і типи помилок". Захід провела старший інспектор сектору із запобігання корупції УПО Вінниччини, майор поліції Ірина Добровольська, яка детально розповіла слухачам про:

- основні вимоги до заповнення декларацій

- види відповідальності за недостовірні дані

- типові помилки та як їх уникати

Такі лекції допомагають формувати високий рівень правової обізнаності та сприяють доброчесності в професійній діяльності.

Підписка на Декларування