Новини

Духовна бесіда зі слухачами училища

За доброю традицією, практично кожного тижня, в стінах нашого училища відбуваються лекції та спілкування на широке коло духовних тем із настоятелем храму Святителя Миколая, отцем В’ячеславом.

Цього разу, бесіда була присвячена темі “Моральна сила віруючої людини”. Духовний наставник розповів особисту історію становлення його, як християнина та священника, поділився інформацією щодо того, як подолати духовну прірву між абсолютно теоретичною цінністю православ’я та практичними відносними цінностями суспільства, а також відчути моральну свободу духовного життя віруючих.

“На засадах християнської моралі можливе перетворення суспільства і поліпшення духовно-морального розвитку людської особистості. Бог є вищим благом, який освячує вчинки, звичаї, чесноти людини. Мораль повинна співвідноситися з християнською богословською думкою, оскільки богослов’я може визначити межі між гріховними і богоугодними устремліннями людини”, – наголосив отець В’ячеслав.

Розмова була цікавою та пізнавальною, а отець В’ячеслав зумів безпомилково дати найвичерпніші відповіді на поставлені питання поліцейських.