Змагання з легкоатлетичного кросу серед територіальних органів поліції охорони

З метою активізації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та популяризації здорового способу життя серед особового складу поліції охорони 16 травня 2018 року відбулися змагання з легкоатлетичного кросу на базі центрального стадіону м.Вінниці.

Надзвичайна спортивна атмосфера та командний дух показали наскільки згуртовані і підготовлені наші працівники. У змаганнях прийняло участь 28 команд. З кожної команди 3 представника відстоювали честь свого підрозділу в таких категоріях як «біг на 100м», «біг на 400м», «біг на 3000м» та «командна першість». Боротьба за перемогу була запеклою, адже кожний приїхав перемагати. Регіональні підрозділи поліції охорони представляли найкращі співробітники.

Метою даних змагань є зміцнення фізичних показників, підвищення рівня та можливостей учасників, пропаганда здорового способу життя та зміцнення авторитету поліції охорони.

– Заняття спортом – це стиль життя і мислення сучасного правоохоронця. Тому проведення змагань серед працівників ДПО є традиційним, адже повинен зростати їх рівень фізичної підготовки та загартованості, а дух суперництва завжди стимулює та змушує покращувати свої показники і рівень фізичного розвитку, – зазначив начальник Вінницького ВПУ ДПО Олександр Залізняк.

Змагання з кожним роком стають цікавішими, адже спортсмени постійно над собою працюють і намагаються покращити свої результати. Також було наголошено на тому, що проведення такого роду змагань є сталою традицією, тому що здоровий спосіб життя є одним з пріоритетних позицій правоохоронця.

Результати змагань:

Біг на 100 м

  • І місце – представник команди УПО в Тернопільській області – Даньків Руслан Миколайович
  • ІІ місце – представник команди УПО в Полтавській області – Бувалець Сергій Вадимович
  • ІІІ місце – представник команди УПО в місті Києві – Зайчук Роман Геннадійович

Біг на 400 м

  • І місце – представник команди УПО в Тернопільській області – Гудзь Павло Васильович
  • ІІ місце – представник команди УПО в Запорізькій області – Олексенко Олександр Сергійович
  • ІІІ місце – представник команди УПО в місті Києві – Пономаренко Руслан Володимирович

Біг на 3000 м

  • І місце – представник команди УПО в Черкаській області – Кисіль Владислав Григорович
  • ІІ місце – представник команди УПО в Одеській області – Арєшкін Сергій Радіонович
  • ІІІ місце – представник команди УПО у Львівській області –Горбань Павло Степанович

На змаганнях з легкоатлетичного кросу серед територіальних підрозділів поліції охорони було також визначено загальнокомандні призові місця. Розподілилися вони наступним чином: