Абітурієнту

День відкритих дверей в училищі

26 квітня 2018 року вже вдруге у цьому році у Вінницькому ВПУ ДПО відбувся черговий День відкритих дверей. Метою заходу є бажання ще раз зацікавити та розповісти про свій навчальний заклад усім тим, хто з різних причин не зміг відвідати училище у березні.

Під час проведення Дня відкритих дверей усім присутнім випала нагода поспілкуватись з керівництвом навчального закладу у неформальний обстановці. Особливу увагу було приділено правилам прийому до училища, умовам навчання та проживання.

Не залишилось без уваги питання перспектив з працевлаштування та подальшого навчання випускників училища у вищих навчальних закладах, що сьогодні є вагомим чинником для прийняття рішення у доцільності навчання в будь-якому навчальному закладі. Тут училищу також є чим привернути увагу – вже після робітничої підготовки значна кількість випускників мають пропозиції з працевлаштування у комерційних та державних установах. А ті, хто продовжує навчання, претендують на зарахування до 2-го чи 3-го курсу вищих навчальних закладів, з якими в училища укладено відповідні угоди про співпрацю, та навчання випускників, в тому числі – за рахунок державного бюджету.

Гостям заходу було продемонстровано в екскурсійній формі навчально-матеріальну базу, аудиторно-лабораторний фонд, спортивні зали, стрілецький тир, територію з спортивними містечками і музей училища.

Підсумовуючи захід, керівництво та працівники училища очікують, що серед сьогоднішніх гостей вже є майбутні учні і студенти, які першого вересня 2018 року в урочистій обстановці розпочнуть своє крокування до професійних висот у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони.