Випуск 2-ої та 3-ої навчальних груп

1 грудня 2017 року у Вінницькому ВПУ Департаменту поліції охорони відбулись урочисті заходи з нагоди випуску 2-го та 3-го навчальних груп.

Упродовж 4-х місяців слухачі сумлінно вивчали тактико–спеціальну, вогневу, стройову та професійно–психологічну підготовки, основи правових знань та криміналістики, а також інші предмети професійного спрямування. Досвідчені викладачі, які є майстрами своєї справи, передали їм багаж знань, який буде необхідним для подальшої службової діяльності.

З привітаннями з нагоди закінчення навчання до випускників звернувся заступник начальника училища підполковник поліції Столяров Дмитро Вікторович, який побажав випускникам у буремний час вистояти на захисті закону, прав і свобод громадян нашої держави, здобути кар’єрний та професійний ріст, міцного здоров’я, мужності, витримки, незламного духу, продовжувати підвищувати свою професійну майстерність та гідно нести звання поліцейського. Його промову продовжили слова життєвої настанови члена Ради ветеранів училища Присяжнюка Анатолія Яковича. За активну участь у житті училища, зразкову поведінку та успіхи у навчанні найкращі слухачі були нагородженні грамотами.

Для керівництва училища та командно-викладацького складу від слухачів-випускників пролунали слова подяки за професійне становлення та набуття життєво важливих знань.

Бажаємо успіху нашим випускникам та нехай для них, як і для інших правоохоронців буде здійснене побажання: «Щоб кількість виходів на службу завжди дорівнювала кількості повернень додому».

В добру путь, дорогі випускники!