Життя училищаСпорт

Дівоча команда училища з міні-футболу посіла перше місце

27 квітня 2017 року на базі Гніванського професійного ліцею, відбулись зональні змаганнях з міні-футболу серед дівчат на першість обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Метою проведення заходу було залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація міні-футболу.

В запеклій боротьбі за перші місця прийняло участь шість команд, які впродовж заходу показали свою спритність, швидкість мислення на футбольному полі та вміння грати у футбол. За результатами змагань команда Вінницького ВПУ Департаменту поліції охорони посіла перше місце у своїй зоні.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.