Життя училищаСпорт

Змагання з волейболу

11 грудня 2015 року команда Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони взяла участь у зональних змаганнях з волейболу серед юнаків на першість обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Головною метою проведення заходу було залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація волейболу.

Змагання відбувались на спортивних майданчиках Вінницького Державного навчального закладу “Центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій”. В запеклій боротьбі за перші місця прийняло участь п’ять команд, які впродовж заходу показали свою спритність, швидкість мислення та вміння грати у волейбол. За результатами змагань команда Вінницького ВПУ ДПО посіла четверте місце у своїй групі.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.