16 днів проти насильства
"16 днів проти насильства"
02.12.2024

У нашому училищі відбулося заняття для слухачів в рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства".

Лекцію для слухачів училища провела старший викладач, капітан поліції Мальвіна Тюлєнєва. У своєму виступі вона висвітлила ключові аспекти поняття домашнього насильства, види цього явища, його причини та наслідки. Особливу увагу було приділено правовим методам врегулювання подібних ситуацій, зокрема законодавчим нормам, які регулюють питання захисту постраждалих від насильства.

Збереження репродуктивного здоров’я
Збереження репродуктивного здоров’я
22.11.2024

У рамках реалізації проєкту "Пункт психологічних практик" психолог Центру планування сім’ї та медико-генетичного консультування кандидат психологічних наук Олександра Євгеніївна Чуба спільно з психологами нашого училища провела інтерактивне заняття для учнів на тему "Збереження репродуктивного здоров’я".

Основною метою заходу було підвищення рівня обізнаності учнів щодо важливості збереження репродуктивного здоров’я, формування відповідального ставлення до власного тіла та здоров’я, а також розвитку навичок ухвалення усвідомлених рішень.

Популяризація здорового способу життя та ментального здоров’я
Популяризація здорового способу життя та ментального здоров’я
11.10.2024

З метою популяризації здорового способу життя та ментального здоров’я, й з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я до слухачів нашого училища завітав лікар психіатр ЦПД та ППВ ДУ ТМО МВС України по Вінницькій області Віктор Мельник.

Лікар-психіатр провів надзвичайно важливе лекційне заняття зі слухачами училища на тему наркотиків, їхнього впливу на фізичне та психічне здоров’я, а також на якість життя людини.

Тренінг на згуртованість
Тренінг на згуртованість
09.10.2024

З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров'я та в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" у нашому училищі для слухачів проведено тренінгове заняття, яке спрямоване на налагодження міжособистісної взаємодії, кращого розуміння не тільки власного емоційного стану, а й інших.

Тренінги на згуртованість є надзвичайно важливими для слухачів училища, адже їхня майбутня професія тісно пов’язана з командною роботою, швидким прийняттям рішень у стресових ситуаціях та взаємною підтримкою.

Психологічна профілактика суїцидальної поведінки
Психологічна профілактика суїцидальної поведінки
08.10.2024

З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров'я та з метою реалізації проекту пункт психологічних практик з поліцейськими організовано та проведено лекційне заняття на тему: "Психологічна профілактика суїцидальної поведінки працівників органів поліції охорони".

Метою заходу було підвищення обізнаності щодо причин, факторів ризику та ознак суїцидальної поведінки, а також надання поліцейським інструментів для своєчасної допомоги як колегам, так і собі у складних життєвих ситуаціях.

Психологи провели заняття
Психологи провели заняття
24.09.2024

Професія поліцейського є однією з найвідповідальніших і найважливіших у суспільстві. Це не просто робота — це покликання, яке вимагає від людини надзвичайної відданості, моральної стійкості та готовності до самопожертви.

Однак, бути хранителем порядку - це не лише мати фізичну підготовку, а й володіти навичками та знаннями, які можна використовувати для допомоги людям, що перебувають у стані стресу через вплив кризових подій.

Тривога – це неприємний емоційний стан
Психолог училища розповіла слухачам, як впоратися з раптовим нападом тривоги
05.09.2024

Тривога – це неприємний емоційний стан, що характеризується очікуванням несприятливого розвитку подій, наявністю поганих передчуттів, страху, напруги і хвилювання. З однієї сторони, вона має свої позитивні функції, адже оберігає людину від потенційно шкідливої поведінки, допомагає критично і вибірково ставитися до навколишньої дійсності. А з іншої, може завдати невимовної шкоди нервовій системі та організму.

Провідний психолог провела заняття
Провідний психолог провела заняття в рамках проєкту "Пункт психологічних практик"
23.07.2024

Ні для кого не є таємницею, що поліцейський - це одна із найнебезпечніших та найекстремальніших професій у світі. Працівники цієї сфери діяльності постійно перебувають під впливом психологічних навантажень, здійснюють ризиковані дії під час виконання професійних функцій, піддаються високому рівню емоційно-фізіологічної напруги. Відповідно, постійний професійний стрес та тривога може спричинити деформацію особистості, підвищити конфліктність у колективі, зменшити ефективність праці та негативно позначитися на здоров’ї персоналу.

Поліцейським розповіли як уникнути тривожності
Поліцейським розповіли як уникнути тривожності
10.07.2024

Тривога є однією з найпоширеніших проблем, з якими доводиться стикатися людству. Для неї характерна емоційна й фізична напруга. Тому у хронічних випадках звичайне занепокоєння перетворюється на нескінченну гонитву за відчуттям комфорту й безпеки. Сьогодні ж, практично неможливо захистити себе від усього негативу, але особистість, яка постійно відчуває тривожність, схильна уникати відповідальності або навіть найпростіших складнощів. Це призводить до труднощів у спілкуванні з людьми, у відносинах, на роботі та навчанні.

Тренінг по «саморегуляції» для майбутніх поліцейських
Тренінг по «саморегуляції» для майбутніх поліцейських
05.06.2024

Психологічна саморегуляція – це управління своїм психоемоційним станом, що досягається шляхом впливу людини на самого себе за допомогою слів, уявних образів, управління м’язовим тонусом і диханням.

В сучасних умовах, діяльність працівників правоохоронних органів характеризується високим рівнем нервово-психічного та фізичного навантаження. Це обумовлює наявність підвищених вимог до рівня професіоналізму та психологічних якостей поліцейського, задля уміння ефективної саморегуляції при зіткненні з психотравмуючими ситуаціями.

Підписка на Колонка психолога