Практичне заняття з надання домедичної допомоги
Практичне заняття з надання домедичної допомоги
20.11.2024

Заняття провела викладачка Наталія Почапська, яка поділилася з працівниками закладу надзвичайно важливими знаннями та практичними навичками першої домедичної допомоги.

На занятті було детально пояснено та продемонстровано, як виконувати серцево-легеневу реанімацію, діяти в екстрених ситуаціях і надавати допомогу при зупинці серця чи дихання. Подібні заходи мають величезне значення, адже правильні та своєчасні дії здатні врятувати життя.

Види юридичної відповідальності за прояви корупції
Слухачів училища ознайомили із видами юридичної відповідальності за прояви корупції
20.09.2024

Відповідно до п. 4 ст. 1 Закону України "Про запобігання корупції" корупційне правопорушення – це діяння, що містить ознаки корупції, за яке законом встановлено кримінальну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

З огляду на специфіку роботи поліцейських, які є державними службовцями, запобігання та протидія корупції, а також попередження про несення відповідальності за вчинене правопорушення є пріоритетом у роботі кожного із них.

Навчання для діючих електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації
Підвищення кваліфікації електромонтерів
06.09.2024

На базі нашого училища пройшло навчання для діючих електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації.

Навчання організоване з ініціативи Департаменту поліції охорони відбулося за участю експертів ТОВ "Тірас-12", які поділилися своїм досвідом у монтажу та обслуговуванні протипожежних систем.

Курс був спрямований на підвищення кваліфікації працівників і покращення якості монтажу та обслуговування систем охоронно-пожежної сигналізації.

Провідний психолог провела заняття
Провідний психолог провела заняття в рамках проєкту "Пункт психологічних практик"
23.07.2024

Ні для кого не є таємницею, що поліцейський - це одна із найнебезпечніших та найекстремальніших професій у світі. Працівники цієї сфери діяльності постійно перебувають під впливом психологічних навантажень, здійснюють ризиковані дії під час виконання професійних функцій, піддаються високому рівню емоційно-фізіологічної напруги. Відповідно, постійний професійний стрес та тривога може спричинити деформацію особистості, підвищити конфліктність у колективі, зменшити ефективність праці та негативно позначитися на здоров’ї персоналу.

Заняття щодо оборони населення в умовах війни
Пізнавальне заняття щодо оборони населення в умовах війни
08.04.2024

Війна – це подія, яка вплинула на життя кожного українця, та перетворила мирне та щасливе існування в найстрашніший нічний кошмар. Зважаючи на це, обізнаність молодого покоління, щодо того як діяти в надзвичайних ситуаціях, захищати цивільне населення, надавати психологічну та домедичну допомогу стало першою необхідністю.

З метою проведення навчально-практичних занять із предмету “Захист України”, до нашого училища завітали учні Вінницького центру професійно-технічної освіти переробної промисловості.

Практичне заняття з криміналістичного дослідження слідів
Практичне заняття з криміналістичного дослідження слідів
04.04.2024

Сьогодні, до нашого училища завітали судові експерти Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Головною метою візиту була зустріч із майбутніми поліцейськими та проведення цікавого практичного заняття, в рамках навчальної дисципліни “Основи криміналістики”.

Ознайомча лекція щодо декларування
Ознайомча лекція щодо декларування
29.03.2024

Корупція – негативне явище, яке впливає на всі сфери життя суспільства: від знецінення освіти та моральних принципів до сповільнення економічного розвитку та підриву демократичних процесів.

Національне законодавство України трактує це поняття, як "...використання особою наданих їй службових повноважень чи пов’язаних із ними можливостей, аби одержати неправомірну вигоду для себе чи інших осіб, а також зворотний процес надання неправомірної вигоди".

Слухачів ознайомили із вибухонебезпечними предметами та правилами поведінки у разі їх виявлення
08.02.2024


Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. А від початку бойових дій на території України знайти «небезпечну іграшку», яка несе загрозу життю і здоров’ю людини стало ще легше. Вона може знаходитися будь-де: на вулицях міст та сіл, в лісі, на власному городі чи свіжозораному полі. А їхній зовнішній вигляд нерідко нагадує наші буденні речі, якими ми користуємося кожного дня – мобільні телефони, дитячі іграшки, гаманці тощо.


Лекція щодо алгоритму реагування поліцейського в разі виявлення нещасних випадків та правопорушень у закладах освіти
18.01.2024


Безпека дітей – головний пріоритет сьогодення! А причиною цьому є війна, яка внесла свої корективи не лише в мирне життя українців, а й сферу освіти. Зброя, боєприпаси, вибухонебезпечні предмети – ті речі, що можуть завдати невимовної шкоди та горя, і дітям, і батькам, і викладачам, і школі.


Задля попередження таких трагедій та кризових ситуації стартував проєкт “Офіцери Служби освітньої безпеки”, в рамках якого уже декілька днів у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони продовжують своє навчання більше сотні поліцейських.

Проєкт “Офіцери Служби освітньої безпеки”
15.01.2024


Сьогодні, до Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони прибуло 144 діючих поліцейських, задля успішної реалізації проєкту “Офіцери Служби освітньої безпеки”.

Головною метою даного проєкту є попередження можливих криз та створення відчуття безпеки серед учнів та персоналу навчальних закладів.


Офіцер СОБ виступатиме, як фахівець з питань безпеки в освітньому закладі, який володітиме окрім поліцейських навичок, вміннями спілкуватись з дітьми, розумітиме психологію дітей, зможе вчасно вжити необхідних заходів.


Підписка на Навчання