Із галереї
Приєднуйтесь!
Наш YouTube-канал Ми на Фейсбуці Наш профіль GoogleПлюс Наш твіттер
Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Для гармонійного становлення особистості, здатної проявити себе у всіх галузях життя, неабияку роль відіграє рівень фізичної підготовки.

7 жовтня, напередодні Дня юриста, а також з метою розширення та поглиблення знань з правознавства було проведено брейн-ринг між студентами 5 команд із різних навчальних закладів м. Вінниці.

З нагоди святкування Дня Захисника Вітчизни 13 жовтня команда ВВПУ ДДСО при МВС України з числа курсантів та студентів, прийняла участь в спортивно-виховному заході, який був проведений у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг.

10 листопада 2015 року студенти групи ТЕЗ-23 в супроводі класного керівника Скакун Марини Валеріївни в рамках виховної години відвідали Вінницький планетарій.

12 листопада Вінницька обласна філармонія запросила курсантів та студентів Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони на чарівний вечір українського народного танцю!

Гумор – основа людського життя, він допомагає пережити неприємності і побачити себе у викривленому чи пародійному вигляді. Так чи інакше без нього нікуди.

Студентське життя нашого училища насичене та цікаве. Учнівсько-студентська молодь не тільки наполегливо та старанно навчається, здобуваючи необхідні знання, але й вміє цікаво та корисно організовувати своє дозвілля, і в цьому їм часто допомагає командно-викладацький склад училища.

5 жовтня учні, студенти та особовий склад Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони мали можливість насолодитися виставою за мотивами драми-феєрії в трьох діях «Лісова пісня» Лесі Українки у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського.

6 листопада, за доброю традицією, Вінницька обласна філармонія запросила студентів училища на чарівний вечір. На сцені виступав Тернопільський народний ансамбль танцю «Надзбручанка».

16 листопада студенти та слухачі Вінницького ВПУ ДПО мали можливість насолодитися виставою за мотивами сатиричної комедії Д. Псафаса на дві дії «Потрібен брехун» у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського.

Календар новин
« Березень 2018
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031