Приєднуйтесь!
Наш YouTube-канал Ми на Фейсбуці Наш профіль GoogleПлюс Наш твіттер
Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Многая літа! Бурову Володимиру Степановичу – 85

8 серпня відзначив свій поважний ювілей ветеран училища Володимир Степанович Буров. Привітати ювіляра з визначною подією завітали голова Ради ветеранів училища Несмачний Павло Віталійович, член Ради ветеранів училища Присяжнюк Анатолій Якович та представники училища.На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. Зокрема, за багаторічну сумлінну працю, патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди 85-річчя від дня народження представники училища вручили Володимиру Бурову вітальну адресу та цінні подарунки.

Ювіляр охоче поділився спогадами про прожиті роки, які були щедрими і на щасливі, й тривожні миті, але завжди були осяяні святою вірою в Господа та в щасливе майбуття неньки-України. Дякуючи за увагу, вітання та подарунки Володимир Степанович побажав гостям усіляких гараздів, мирного неба над Батьківщиною. А вони, в свою чергу, зичили щасливого довголіття, сімейного затишку, щирої любові рідних і близьких та відзначати у широкому родинному колі ще й своє 100-річчя.

Тож, наш шановний Володимире Степановичу, ми ще і ще раз вітаємо Вас зі знаменним ювілеєм. Зичимо щасливого довголіття, сімейного затишку та щирої любові рідних і близьких

Многії Вам літа, добробуту та злагоди!

9.08.2017  12:39 Переглядів: 193 Друк