Приєднуйтесь!
Наш YouTube-канал Ми на Фейсбуці Наш профіль GoogleПлюс Наш твіттер
Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Інформаційні сторінки » Навчання та перевірка знань з питань охорони праці

У відповідності до наказу Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 №15 "Про затвердження типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та переліку робіт з підвищеною небезпекою", та наказу Державного комітету України з безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 16.11.2007 №273 "Про внесення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 №15" Вінницьке ВПУ ДДСО при МВС України проводить навчання і перевірку знань посадових осіб та спеціалістів з питань охорони праці та електробезпеки.

Викладацький склад училища пройшов відповідне навчання та перевірку знань законів і нормативних актів з питань охорони праці, електро- і пожежної безпеки, санітарного та гігієнічного забезпечення та надання першої допомоги потерпілим з правом викладання у Відділі державного нагляду за охороною праці МВС України. Така діяльність здійснюється училищем ще з 1998 року. За цей період часу здійснено випуск понад 150 груп фахівців.

Навчання слухачів проводиться в обладнаних навчальних кабінетах охорони праці, долікарняної допомоги, 2 електролабораторіях, використовуються мультимедійні засоби.

Організація навчання здійснюється по мірі набору відповідних груп. Для перевірки знань залучаються представники держгірпромнагляду. По закінченні навчання видаються відповідні посвідчення.