Із галереї
Приєднуйтесь!
Наш YouTube-канал Ми на Фейсбуці Наш профіль GoogleПлюс Наш твіттер
Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Інформаційні сторінки » Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації

Електромонтер охоронно–пожежної сигналізації

Кваліфікований робітник за професією "Електромонтер охоронно–пожежної сигналізації" (ІІ ступінь професійно-технічної освіти, термін навчання - 6 місяців). Ліцензія МОіН України АВ № 498569 від 12.11.2009 р. Освітня база абітурієнтів – 11 класів.

Дипломовані випускники працевлаштовуються в технічні служби обласних управлінь (відділів) Державної служби охорони при ГУ(У)МВС України, інші державні і недержавні охоронні структури технічного захисту або продовжують навчання в училищі за денною або заочною формами навчання зі спеціальності "Монтаж, обслуговування і ремонт станційного обладнання електрозв’язку", з поглибленим вивченням систем і технічних засобів охоронного призначення.

Поглиблено вивчаючи системи та технічні засоби охоронного призначення, випускники стають спеціалістами в області монтажу, експлуатації та обслуговування апаратури охоронного призначення, яка знаходиться на кросі АТС, пунктах централізованого спостереження за станом сигналізації, а також на об’єктах, що охороняються.

На час навчання учні дістають відстрочку від служби в ЗС України та забезпечуються гуртожитком, місцями виробничої, технологічної та переддипломної практик.

Навчання здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Вартість навчання одного учня на ІІ-ому ступені професійно-технічної освіти з отримання робітничої професії «Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації» – 2700 гривень.