Приєднуйтесь!
Наш YouTube-канал Ми на Фейсбуці Наш профіль GoogleПлюс Наш твіттер
Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Інформаційні сторінки » Атестування молодшого і середнього складу Вінницького ВПУ

Відповідно до Закону України «Про національну поліцію» з метою оцінки ділових, професійних, особистих якостей, визначення теоретичної і практичної підготовленості, компетентності, здібностей якісно та ефективно реалізувати на службі свої можливості, Вінницьке ВПУ Департаменту поліції охорони оголошує про атестування молодшого і середнього складу поліції охорони.

Підготовка до атестування передбачає проведення тестування працівників на предмет знання основ законодавства у сфері функціонування поліції: Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про запобігання корупції», а також перевірку загальних здібностей і навичок з визначенням рівня логічних, вербальних здібностей та вміння аналізувати дані.

Тестування буде проводитись з використанням комп’ютерної техніки.

Результати тестування співробітників разом з атестаційними листами, складеними згідно вимог, визначених Інструкцією про порядок проведення атестування поліцейських, яка затверджена наказом МВС від 17.11.2015 №1465, будуть розглянуті атестаційними комісіями з прийняттям відповідних висновків.

До складу атестаційних комісій (за згодою) можуть бути включені народні депутати України, працівники МВС, представники громадських правозахисних організацій та засобів масової інформації.

З метою проведення всебічного, повного та прозорого атестування особового складу, Вінницьке ВПУ Департаменту поліції охорони запрошує кандидатів до складу атестаційної комісії. Пропозиції та заявки прохання надсилати на електронну адресу, до 23 грудня 2015 року.