Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Курсанти Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони разом воювали на Сході України, а нині разом готуються стати поліцейськими.

Цей тренінг «Бойовий рятувальник» унікальний для Вінниччини. Його автор — Деніел Смайлі, перший заступник директора Департаменту екстрених медичних служб штату Каліфорнія.

1 жовтня у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту державної служби охорони при МВС України відбулось засідання Координаційної ради учнівсько-студентського самоврядування. На порядку денному засідання розглядались питання про переобрання голови учнівсько – студентського самоврядування, його заступника, секретаря та закріплення членів Ради відповідальними за напрямами її роботи.
Це вже стало доброю традицією: щороку в жовтні та квітні актив учнівсько-студентського самоврядування та курсанти Вінницького вищого професійного училища департаменту Державної служби охорони при МВС України проводять акцію «Милосердя» для вихованців дитячого будинку інтернатного типу «Гніздечко» у Вінниці.
13 лютого 2014 року напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та на запрошення керівництва Вінницького обласного будинку вчителя відбулася зустріч курсантів Вінницького ВПУ ДДСО при МВС України з учасниками бойових дій в Афганістані та Анголі.
З 27 по 31 січня 2014 року на теренах Вінницької області за підтримки Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Ніхто крім нас", проводилась благодійна акція по здачі донорської крові для онкологічно хворих дітей Вінницької області.

Представники Вінницького вищого училища ДДСО при МВС України прийняли участь у щорічному конкурсі на краще наукове, навчальне та періодичне видання у системі Міністерства внутрішніх справ, що проходив 28.11.2013 у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

З метою покращання та перспективи удосконалення співпраці з училищами та навчальними центрами професійної підготовки працівників міліції, а також щоквартального заслуховування питань щодо стану організації даної співпраці, 26 листопада поточного року відбулося чергове засідання Вченої ради НАВС під головуванням ректора академії Валентина Коваленка. На засідання прибули представники училищ та навчальних центрів. Вінницьке вище професійне училище ДДСО при МВС України представляла викладач-методист Валентина Надь.
"Прийди та обери професію!" - під таким гаслом 23 та 24 листопада в торгівельно-розважальному центрі "Мегамолл" пройшла виставка навчальних закладів. Вінницьке ВПУ ДДСО при МВС України в числі півсотні освітніх установ Вінниччини представило майбутнім абітурієнтам свої послуги та переваги.
Відбулася зустріч керівництва та учнівсько-студентської молоді училища з представником Харківського Національного Університету внутрішніх справ – викладачем кафедри захисту інформації майором міліції Рвачовим Олексієм Михайловичем.
Сторінка 1 із 212»»»