Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці
2013-го Вінницьке вище професійне училище Департаменту ДСО при МВС України відзначило 40-ліття від дня створення. За цей час тут підготували понад сімдесят тисяч висококваліфікованих кадрів для міліції охорони й багато інших спеціалістів. Першим керівником закладу став Володимир Корнійчук, який згодом «доріс» до посади першого заступника мініс­тра внутрішніх справ. Серед випускників ВВПУ чимало знаних офіцерів та генералів-правоохоронців. Зокрема, колись тут навчався й нинішній очільник ДДСО Анатолій Назаренко.
Радість спілкування
Це вже стало доброю традицією: щороку в жовтні та квітні актив учнівсько-студентського самоврядування та курсанти Вінницького вищого професійного училища департаменту Державної служби охорони при МВС України проводять акцію «Милосердя» для вихованців дитячого будинку інтернатного типу «Гніздечко» у Вінниці.
Минулого тижня у Вінницькому вищому професійному училищі департаменту Державної служби охорони при МВС України (цей навчальний заклад має 40-річну історію) з нагоди 61-ї річниці від дня створення служби охорони при органах внутрішніх справ відбулися урочисті заходи та святковий концерт за участі оркестру УМВС у Вінницькій області під керівництвом диригента Олександра Михайлишина.
Вінницьке вище училище професійної підготовки працівників Державної служби охорони при МВС України - єдине в Україні, де навчають бійців для спецпідрозділу «Титан», котрий займається супроводом цінностей, озброєння, фізичною охороною. Не дивно, що тут вчаться юнаки та дівчата з усієї України, починаючи з Криму і аж до Донецька, Харкова та Карпат.
Уявіть собі таку картинку: червоною доріжкою на якомусь світському заході йде відомий народний депутат чи актор під руку зі стрункою романтичною красунею. Поки папараці розгадують, що це за невідома особа - коханка, донька чи колега, якийсь нападник раптово накидається на знаменитість. Елегантна краля миттю виходить з ним на двобій і перекидає зловмисника через плече на підлогу, а потім ще й вихоплює з мініатюрної сумочки... пістолет. Виявляється, що це аж ніяк не коханка, а... охоронець.
І це не просто борщ чи каша з компотом, а вишукане й різнопланове меню. До нього входять, наприклад, тушковані баклажани, плов, гречана каша, котлети, солянка чи ячмінний суп. Щодня - інші інгредієнти, нові страви, їжею у Вінницькому вищому училищі професійної підготовки працівників Держслужби охорони опікується Тетяна Соболевська - людина з великим кулінарним стажем, котра щиро вболіває за здоров'я курсантів, тому переконана, що обідати вони повинні саме тут, у їдальні.
Вінницьке вище училище професійної підготовки працівників Державної служби охорони при МВС України запросило на екскурсію дітей та підлітків, які перебувають на профілактичному обліку в органах внутрішніх справ.
Сторінка 2 із 2«««12