Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Професія тілоохоронця набуває все більше популярності

Днями до Вінницького вищого професійного училища ДДСО при МВС України завітала знімальна група Вінницького телеканалу «ВІТА» для того, щоб на власні очі переконатись та відчути на собі професіоналізм та майстерність викладацького складу закладу.

Дана зустріч ще раз доводить, що в умовах сьогодення все більше популярності набирає професія тілоохоронця - одна з найбільш древніх професій. З розвитком цивілізації і зміною соціально-громадського ладу, ця професія зазнавала змін: якщо раніше тілоохоронець потрібен був виключно для захисту особи від посягань на його життя, то на сьогоднішній день одних знань бойових мистецтв недостатньо для оволодіння цією складною професією.

Професія тілоохоронця передбачає володіння декількома видами рукопашного бою, навичками вогневої підготовки, медичними знаннями для надання долікарської допомоги потерпілому. При цьому він повинен мати аналітичний склад розуму, підвищену стійкість до стресів, гнучкість мислення і вміння миттєво приймати рішення в залежності від зміни ситуації.

Пропонуємо Вам переглянути фрагмент ранкової передачі «Світанок» із сюжетом про професію тілоохоронця із майстер-класом від наших співробітників: начальника циклу підполковника міліції Закерничного О.В. та старшого викладача підполковника міліції Несмачного В.П.

Початок інтерв'ю з 1:18:00

Опубліковано: 17.06.2015  18:44 Переглядів: 1963 Друк