Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Координаційна рада учнівсько-студентського самоврядування училища

1 жовтня у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту державної служби охорони при МВС України відбулось засідання Координаційної ради учнівсько-студентського самоврядування. На порядку денному засідання розглядались питання про переобрання голови учнівсько – студентського самоврядування, його заступника, секретаря та закріплення членів Ради відповідальними за напрямами її роботи.Так, за результатами голосування більшістю голосів було обрано: - головою ради учнівсько–студентського самоврядування Лукашук Вікторію, студентку групи ПД–7; - заступником голови ради учнівсько–студентського самоврядування Конченко Наталію, студентку групи ПД–5; - секретарем ради Довбиш Валентин, ученицю групи П–13. Також новообрані члени координаційної ради прийняли на себе обов’язки відповідальних за напрямками роботи самоврядування, які охоплюють питання навчальної роботи, культурно-просвітницької, спортивно-масової, оздоровчої, та соціально-побутової роботи.
На засідання Координаційної ради учнівсько-студентського самоврядування були запрошені начальник відділення кадрового забезпечення училища підполковник міліції Непійко Віталій Васильович, старший інспектор з виховної роботи ВКЗ училища лейтенант міліції Хацьола Юрій Володимирович, провідний фахівець навчально-методичного відділення Соцька Альона Олександрівна, які надали методичну та організаційну допомогу в проведенні цього засідання. Крім того, на засідання були запрошені активи навчальних груп, які також прийняли участь у визначені основних завдань, які покладені для вирішення радою.
Звертаючись до присутніх, запрошені наголосили на необхідності активної роботи Координаційної ради у вирішенні нею основних завдань, визначених Положенням про учнівсько - студентське самоврядування Вінницького ВПУ ДДСО при МВС України в частині самоорганізації із забезпечення виконання учнями і студентами своїх обов'язків, сприяння навчальній та творчій діяльності учнів і студентів, захисту прав та інтересів учнів і студентів, покращення організації дозвілля, оздоровлення, побуту, проведення і організації просвітницьких, спортивних, оздоровчих та інших заходів тощо. Також для забезпечення ефективності в роботі новообраних членів ради рекомендувалась тісна співпраця студентів старших курсів із представниками учнівських груп, які лише розпочали навчання в училищі та не володіють необхідним обсягом інформації для повноцінної роботи в представницькому органі. По завершенню засідання, присутні побажали новому складу ради успіхів в роботі, на що окремі відповідальні одразу розпочали обговорення між собою найбільш цікавих питань, до вирішення яких готові приступити негайно. Враховуючи це, сподіваємось що найближчим часом робота ради буде відчутною для учнів і студентів.
Опубліковано: 3.10.2014  11:18 Переглядів: 1462 Друк