Із галереї
Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці

Допомога онкологічно хворим дітям Вінницької області

З 27 по 31 січня 2014 року на теренах Вінницької області за підтримки Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Ніхто крім нас", проводилась благодійна акція по здачі донорської крові для онкологічно хворих дітей Вінницької області.На заклик осередку відгукнувся і особовий склад Вінницького ВПУ ДДСО при МВС України. 28 січня 2014 року у здачі крові для потреб онкологічно хворих дітей взяли участь 2 викладача та 15 курсантів училища.
Як висловлювались між собою учасники акції, їх покликало серце та душа, які не змогли залишитись осторонь чужої біди і вони бажали допомогти тим, хто не в змозі самостійно справитись з тими життєвими негараздами, що перепали на їх долю. Особливою біллю для діючих та майбутніх правоохоронців відізвалась звістка про те, що такої допомоги потребують діти. Вони впевнені, що діти та їх близькі відчують ту підтримку і побажання найшвидшого одужання хворим діткам, з якою учасники акції здавали кров.
З відчуттям спокою на серці і миру у душі повертались учасники акції до навчального закладу. Третього лютого 2014 року під час проведення загального Дня дисципліни з постійним атестованим та змінним складом голова Вінницького обласного осередку ВГО "Ніхто крім нас" Семенець Петро Іванович відвідав училище і висловив слова вдячності керівнику навчального закладу – Андрусишину М.О., учасникам акції за виявлені ними найкращі людські риси, побажав успіху у навчанні та службовій діяльності, особистому житті та під гучні оплески вручив кожному учаснику подяку від імені осередку.
Опубліковано: 30.01.2014  18:14 Переглядів: 893 Друк