Контакти

Місце розташування училища можна подивитися на інтерактивній мапі.

Україна, Вінниця, вул. Генерала Арабея, 11
Телефон: (0432) 66-20-80
Телефон/факс: (0432) 66-20-80
Е-пошта: vinvpu73@gmail.com

Ми на Фейсбуці
ІконкаКатегорія/ОписКількість
Життя училища
17
Про училище
0
Абітурієнту
2
Різне
1
Усього: 21, Категорій: 4, Переглядів: 22013

Нові публікації

Курсанти Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони разом воювали на Сході України, а нині разом готуються стати поліцейськими.

Днями до Вінницького вищого професійного училища ДДСО при МВС України завітала знімальна група Вінницького телеканалу «ВІТА» для того, щоб на власні очі переконатись та відчути на собі професіоналізм та майстерність викладацького складу закладу.

Цей тренінг «Бойовий рятувальник» унікальний для Вінниччини. Його автор — Деніел Смайлі, перший заступник директора Департаменту екстрених медичних служб штату Каліфорнія.

1 жовтня у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту державної служби охорони при МВС України відбулось засідання Координаційної ради учнівсько-студентського самоврядування. На порядку денному засідання розглядались питання про переобрання голови учнівсько – студентського самоврядування, його заступника, секретаря та закріплення членів Ради відповідальними за напрямами її роботи.
13 лютого 2014 року напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та на запрошення керівництва Вінницького обласного будинку вчителя відбулася зустріч курсантів Вінницького ВПУ ДДСО при МВС України з учасниками бойових дій в Афганістані та Анголі.

Без категорії

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Указу Президента України від 05.05.11 №547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 25.05.11 №583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», якою затверджено примірну форму запиту на інформацію і примірний порядок складення та подання запитів на інформацію.