День здоров’я

Здоров’я – безцінний дар, тому ставитися до свого здоров’я потрібно бережливо, з турботою та повагою, а заняття спортом є головним чинником здоров’я людини. Саме цій важливій темі було присвячено проведення в училищі 27 вересня Дня здоров’я. Змагання відбувались на спортивних майданчиках тренувальної бази «Колос».

День здоров’я в училищі проводиться щорічно, головною метою якого є формування в учнівсько-студентської молоді власної мотивації до занять фізичною культурою і популяризації здорового та активного способу життя.

Всіх учасників змагань об’єднав дух чесного суперництва та відчуття відповідальності за результативність командної гри.

Під час урочистого нагородження з вітальним словом до учасників звернувся начальник училища полковник поліції Олександр Залізняк, який побажав присутнім нових спортивних успіхів та професійних здобутків і в ніякому разі не зупинятись на досягнутому, а прагнути у майбутньому вибороти першість.

Наші переможці за результатами змагань:

Змагання «За краще представлення команд»

  • 1 місце – команда групи П-27
  • 2 місце – команда групи П-29
  • 3 місце – команда групи ПД-20

Змагання «Підтягування на перекладині»

  • 1 місце – Копецький Олексій, студент групи ПД-18
  • 2 місце – Волошан Адам, студент групи ПД-19
  • 3 місце – Сокирко Микола, студент групи П-29

Змагання «Кидки у кільце серед дівчат»

  • 1 місце – Шибівська Яна, студентка групи ПД-20
  • 2 місце – Тутунар Аріна, учениця групи ПД-21
  • 3 місце – Чорна Юлія, учениця групи П-29

Змагання «Кидки у кільце серед хлопців»

  • 1 місце – Літвинський Юрій, студент групи ПД-18
  • 2 місце – Сокирба Микола, учень групи П-29
  • 3 місце – Супрун Андрій, учень групи ПД-20

Змагання «Поштовх гирі»

  • 1 місце – Непийвода Денис, студент групи ПД-18
  • 2 місце – Нагірняк Микола, учень групи ПД-19
  • 3 місце – Дмитренко Андрій, студент групи П-27

Змагання «Стрибки на скакалці серед дівчат»

  • 1 місце – Денісова Юлія, учениця групи ПД–21
  • 2 місце – Юр’єва Валентина, учениця групи ПД-20
  • 3 місце – Качан Олена, студентка групи ПД-18

Змагання «Стрибки на скакалці серед хлопців»

  • 1 місце – Нагірняк Мирослав, учень групи ПД-19
  • 2 місце – Береза- Дуда Олександр, студент групи П-28
  • 3 місце – Ткачук Іван, студент групи ПД-17

Змагання «Армреслінг серед дівчат»

  • 1 місце – Качан Олена, учениця групи ПД-18
  • 2 місце – Старцева Лідія, студентка групи П-29
  • 3 місце – Денисюк Олена, студентка групи ПД-21

Змагання «Армреслінг серед хлопців»

  • 1 місце – Фертюк Олександр, студент групи ПД–19
  • 2 місце – Мацюк Олег, студент групи ТЕЗ-26
  • 3 місце – Андрейцов Віталій, студент групи П-28

Змагання «Міні-футбол»

  • 1 місце – команда групи ПД-18
  • 2 місце – команда група ПД-19
  • 3 місце – команда група П-27

Змагання «Волейбол»

  • 1 місце – команда групи ПД-20
  • 2 місце – команда група ПД-18
  • 3 місце – команда група ПД-19

Змагання «Перетягування канату»

  • 1 місце – команда групи ПД–20
  • 2 місце – команда група ПД-19
  • 3 місце – команда група ПД-18

У загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:

  • 1 місце – команда групи ПД–18
  • 2 місце – команда група ПД-19
  • 3 місце – команда група ПД-20

Усі учасники змагань отримали велике задоволення, а призери були нагороджені грамотами та кубками.

Ще раз вітаємо переможців! Так тримати!