Фінальні змагання з рукопашного бою

1 лютого у нашому училищі відбулися фінальні сутички у змаганнях з рукопашного бою серед територіальних підрозділів поліції охорони.

У запеклій боротьбі перемогу виборола команда УПО в Запорізькій області, команда УПО у місті Києві посіла друге місце та третє місце за командою УПО у Рівненській області.

В особистих заліках місця розділили наступним чином:

Вагова категорія 60 кг

  • І місце – Бровко Павло, Маріупольський МВ УПО в Донецькій області
  • ІІ місце – Фролов Олександр, УПО в м. Києві
  • ІІІ місце – Засуха Олександр, УПО в Черкаській області
  • ІІІ місце – Рзаєв Парвін, УПО в Дніпропетровській обл

Вагова категорія 65 кг

  • І місце – Левонович Руслан, Криворізький МВ УПО в Дніпропетровській області
  • ІІ місце – Дурач Руслан, УПО в Хмельницькій області
  • ІІІ місце – Білак Олександр, УПО ФБ м.Києві
  • ІІІ місце – Шилов Олександр, УПО в Херсонській області

Вагова категорія 70 кг

  • І місце – Дзезенко Єгор, УПО в м.Києві
  • ІІ місце – Нікітенко Геннадій, Маріупольський МВ УПО в Донецькій області
  • ІІІ місце – Веклюк Павло, УПО в Закарпатської області
  • ІІІ місце – Куценко Павло, УПО в Луганської області

Вагова категорія 75 кг

  • І місце – Грантовський Ярослав, УПО в Запорізької області
  • ІІ місце – Романчук Володимир, УПО в Луганської області
  • ІІІ місце – Присташ Олександр, УПО в Херсонської області
  • ІІІ місце – Скоріков Артем, УПО ФБ в м.Києві

Вагова категорія 80 кг

  • І місце – Кубович Олександр, УПО Рівненської області
  • ІІ місце – Джабаров Баджай, УПО ФБ в м.Києві
  • ІІІ місце – Бистрієвський Руслан, УПО в Херсонської області
  • ІІІ місце – Голік Олександр, УПО в Черкаської області

Вагова категорія 90 кг

  • І місце – Мильников Дмитро, УПО в м.Києві
  • ІІ місце – Савельєв Павло, УПО в Чернівецькій області
  • ІІІ місце – Рижук Владислав, УПО в Запорізькій області
  • ІІІ місце – Павлюк Сергій, УПО в Херсонській області

Вагова категорія понад 90 кг

  • І місце – Несін Олександр, УПО в Київській області
  • ІІ місце – Войчук Вадим, УПО в Вінницькій області
  • ІІІ місце – Кобзєв Дмитро, УПО Черкаській області
  • ІІІ місце – Гончаренко Віктор, Криворізький МВ УПО в Дніпропетровській області

Вітаємо переможців!