Випуск слухачів 2-ої навчальної групи

17 січня 2019 року у гашому училищі відбулись урочисті заходи з нагоди закінчення навчання та випуску слухачів 2-ої навчальної групи, які продовжать службу в територіальних підрозділах поліції охорони Вінницької, Донецької, Житомирської, Запорізької, міста Києва, Київської, Миколаївської, Одеської, Черкаської, Чернігівської областях.

На урочистих заходах були присутні також начальник відділу професійного навчання та соціально-психологічної роботи УКЗ Департаменту поліції охорони підполковник поліції Ковбаса Юрій Васильович та начальники відділень кадрового забезпечення УПО в Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

З вітальною промовою до випускників звернувся начальник відділу УКЗ ДПО підполковник поліції Ковбаса Юрій Васильович, який наголосив про продовження підвищення своєї професійну майстерності і на практичній роботі.

Також з привітаннями з нагоди закінчення навчання до випускників звернувся начальник училища полковник поліції Залізняк Олександр Сергійович, який побажав випускникам у буремний час вистояти на захисті закону, прав і свобод громадян нашої держави, здобути кар’єрний та професійний ріст, міцного здоров’я, мужності, витримки, незламного духу. Його промову продовжили слова життєвої настанови члена Ради ветеранів училища Присяжнюка Анатолія Яковича.

За активну участь у житті училища, зразкову поведінку та успіхи у навчанні найкращі слухачі були нагородженні грамотами.
Для керівництва училища та командно-викладацького складу від слухачів-випускників пролунали слова подяки за професійне становлення та набуття життєво важливих знань.

Бажаємо успіху нашим випускникам!