Змагання з кульової стрільби серед територіальних органів поліції охорони

З метою активізації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи серед особового складу поліції охорони 13 липня 2018 року відбулися регіональні змагання з кульової стрільби на базі Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони.

Надзвичайна спортивна атмосфера та командний дух показали наскільки згуртовані і підготовлені наші працівники. У змаганнях прийняло участь 28 команд. З кожної команди 2 представники відстоювали честь свого підрозділу в таких категоріях як виконання вправ №16 та №21 Курсу стрільб. Боротьба за перемогу була запеклою, адже кожний приїхав з бажанням отримати найкращий результат та перемогти. Регіональні підрозділи поліції охорони представляли найкращі співробітники.

– Заняття спортом – це стиль життя і мислення сучасного правоохоронця. Тому проведення змагань серед працівників ДПО є традиційним, адже повинен зростати їх рівень фізичної підготовки та загартованості, а дух суперництва завжди стимулює та змушує покращувати свої показники і рівень фізичного розвитку, – зазначив начальник відділу професійного навчання та соціально-психологічного забезпечення УКЗ Департаменту поліції охорони підполковник поліції Юрій Ковбаса.

– Проведення таких змагань вже стало доброю традицією, Вінницька земля рада приймати гостей з різних куточків України. Бажаю усім учасникам змагань спортивних успіхів та професійних здобутків – зазначив у своїй промові начальник Вінницького ВПУ ДПО полковник поліції Олександр Залізняк.

Змагання з кожним роком стають цікавішими, адже спортсмени постійно над собою працюють і намагаються покращити свої результати. Також було наголошено на тому, що проведення такого роду змагань є сталою традицією, тому що професійна підготовка є одним з пріоритетних позицій правоохоронця.

Результати змагань

Вправа №16

  • І місце – представник команди УПО ФБ в місті Києві – Левченко Іван Іванович
  • ІІ місце – представник команди Криворізького МВ УПО в Дніпропетровській області – Циганко Олег Володимирович
  • ІІІ місце – представник команди УПО в Кіровоградській області – Золотар Євген Олександрович

Вправа №21

  • І місце – представник команди УПО в Миколаївській області – Учень Сергій Миколайович
  • ІІ місце представник команди УПО ФБ в місті Києві – Махно Андрій Михайлович
  • ІІІ місце – представник команди УПО у Рівненській області – Журун Олександр Сергійович

На змаганнях з кульової стрільби серед територіальних підрозділів поліції охорони було також визначено загальнокомандні призові місця. Розподілилися вони наступним чином:

  • 1 місце посіла команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві
  • 2 місце зайняли учасники з Управління поліції охорони в Кіровоградській області
  • 3 місце виборола команда Криворізького МВ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області