Урочисті заходи з нагоди випуску поліцейських та 45-річчя з дня створення закладу

23 березня у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбулись урочисті заходи з нагоди випуску поліцейських та 45-річчя з дня створення закладу.

Сьогодні лави поліції охорони поповнились 35 поліцейськими. Чотири мiсяцi мaйбутнiх працівників поліції охорони з усієї України нaвчaли прoфeсiйні педагоги.

Начальник Головного управління Нацполіції Вінниччини Юрій Педос привітав викладацький склад та випускників з подвійним святом.

Звертаючись до випускників училища, зазначив, що найголовніше для них – це практика, адже поліцейський поліції охорони першим прибуває на місце події, реагує на виклики громадян, ризикує своїм здоров’ям та життям.

Юрій Педос підкреслив, що поліція охорони дає великі можливості кожному поліцейському для подальшої реалізації і професійного росту. Він побажав випускникам добра та оперативної удачі.

В свою чергу, начальник Вищого професійного училища Олександр Залізняк теж привітав своїх вихованців: «Міцного вам здоров’я, наснаги, терпіння, ніколи не лінуйтесь навчатись, адже в навчанні зростає ваш професійний рівень, майстерність та самовпевненість у виконанні поставлених завдань. Нехай у ваших родинах панує мир та злагода».

За сумлінне ставлення до навчання, зразкову поведінку, активну участь у громадському житті училища та з нагоди випуску кращих курсантів училища нагородили грамотами.

Для керівництва училища та командно-викладацького складу від слухачів-випускників пролунали слова подяки за професійне становлення та набуття життєво важливих знань.

Після цього гості побували на показовий заняттях з рукопашного бою та на практичному занятті з вогневої підготовки у стрілецькому тирі. Також відвідали навчальний полігон, де курсанти продемонстрували алгоритм дій працівників поліції охорони із затриманням умовних зловмисників.