Практична складова підготовки поліцейського – основа його особистої безпеки

На цьому Голова Нацполіції наголосив сьогодні, 26 жовтня, під час зустрічі з курсантами Вінницького вищого професійного училища ДПО та патрульними поліцейськими, які зараз проходять тут первинну професійну підготовку.

Очільник поліції обговорив з особовим складом училища зміни у системі навчання та підготовки поліцейського.

Сергій Князєв зазначив, що відтепер всі ті, хто у майбутньому бажає працювати у будь-якому з підрозділів Національної поліції, мають набратися досвіду у діючих поліцейських. Тому задля особистої безпеки, аби уникнути травмування особового складу, в обов’язковому порядку всі курсанти проходитимуть стажування з діючими співробітниками Департаменту патрульної поліції.

Ви маєте пройти практичну частину разом із патрульними. Разом із ними заступати на службу, на чергування. Аби не на теорії, а на практиці розуміти, як діяти в ситуації реальної загрози, користуватися сучасною технікою, навчитися працювати з планшетами, – звернувся керівник Нацполіції до курсантів.

Він підкреслив, що кожного разу, направляючись на виклик за сигналом тривоги, співробітник поліції охорони ризикує життям. Адже невідомо, що на озброєнні має зловмисник – це може бути і вогнепальна зброя, може бути і граната. Тому поліцейський має завжди про це пам’ятати дотримуватися заходів особистої безпеки.

Сергій Князєв додав, що за два роки існування підрозділ патрульної поліції показав добрі результати та став дієвою складовою Нацполіції, і цей досвід мають використовувати й інші співробітники.