Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності

З метою гідного відзначення Дня Державного прапора та 26-ї річниці проголошення незалежності України – знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави, на плацу училища відбулися урочисті заходи. Сьогоднішні урочистості співпали з випуском слухачів 10-ї навчальної групи.

Розпочалися заходи на піднесеній ноті: підняття Державного прапора України.

З нагоди свята командно-викладацький склад училища слухачів, ветеранів привітав начальник училища полковник поліції Залізняк Олександр Сергійович. Начальник училища наголосив, що ці свята є окрасою нашої держави, ці свята голосно стверджують: ми – держава, ми – народ, який власноруч формує власну сучасну історію та побажав усім присутнім натхнення, творчих здобутків тепла і затишку у домівках та родинного щастя! У своїй промові Олександр Сергійович закликав усіх присутні згадати хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав життя за незалежну державу. Випускникам керівник навчального закладу побажав у буремний час вистояти на захисті закону, прав і свобод громадян нашої держави, здобути кар’єрний та професійний ріст, міцного здоров’я, мужності, витримки, незламного духу, продовжувати підвищувати свою професійну майстерність та гідно нести звання поліцейського.

Також наших випускників привітав голова Ради ветеранів училища Присяжнюк Анатолій Якович, який побажав випускникам у буремний час вистояти на захисті закону, прав і свобод громадян нашої держави, здобути кар’єрний та професійний ріст, міцного здоров’я, мужності, витримки, незламного духу, продовжувати підвищувати свою професійну майстерність та гідно нести звання правоохоронця.

Також на свято завітав отець Віктор, який привітав усіх присутніх з цією урочистою подією та, за традицією, окропив усіх святою водою.

За активну участь у житті училища, зразкову поведінку та успіхи у навчанні найкращі слухачі були нагородженні грамотами.