Життя училищаСпорт

Студенти училища взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу

21 квітня на території Вінницького лісопарку відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед професійно-технічних навчальних закладів.

Біг проводиться на відкритому повітрі, тож свіжий подих молодої зелені й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

На відкриття змагань зібралися представники 31 команди. Дівчата змагались на дистанції 500 м, хлопці – 1000м. Серед дівчат наші студентки посіли сьоме місце. Юнаки здобули тринадцяте.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.