Першість ФСТ “Динамо” з легкоатлетичного кросу за командою училища

24 березня на території Вінницького лісопарку відбувся легкоатлетичний крос на першість фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”.

Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводиться на відкритому повітрі, тож свіжий подих молодої зелені й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

На святкове відкриття змагань зібралися представники 9 команд. На старт з легкоатлетичного кросу вийшли понад 45 учасників. Дівчата змагались на дистанції 1000 м, хлопці – 1000 м, 3000м та 5000м. Серед дівчат наша студентка Бортнік Таміла посіла третє місце. Серед юнаків на дистанції 1000 м третє місце посів слухач 1-ої навчальної групи Терновий Олександр, також на дистанції 3000 м друге місце здобув слухач 3-ої навчальної групи Лащевський Станіслав.

За підсумками командного заліку команда Вінницького ВПУ ДПО виборола перше місце.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.