Життя училищаНовиниСпорт

Змагання з міні-футболу серед дівчат

17 травня 2016 року команда Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони взяла участь у чемпіонаті області з міні-футболу серед дівчат за програмою комплексних змагань «Спартакіада-2016».

Головною метою проведення заходу було залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація міні-футболу.

Змагання відбувались на спортивних майданчиках Вінницького вищого професійного училища сфери та послуг. В запеклій боротьбі за перші місця прийняло участь 28 команд, які впродовж заходу показали свою спритність, швидкість мислення на футбольному полі та вміння грати у футбол.

За результатами змагань команда Вінницького ВПУ ДПО посіла почесне четверте місце в області, серед професійно технічних закладів Вінницької області.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків. Так тримати!